Advert
Advert
Advert

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARININ YÜZDE 60'I YENİLENECEK

AKP Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, Marmara bölge gençlik kolları toplantısında ilimize konuk oldu. Ecertaş, toplantıda, “AK Parti gençlik kollarında kongrelerinde yenilenme yüzde 60’ı aşar ”dedi

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARININ YÜZDE 60'I YENİLENECEK

AK Parti Marmara Bölge Gençlik Kolları toplantısı Karaaslan Kamping’de gerçekleştirildi. Programa AK Parti Gençlik Kolları  Genel Başkanı Melih Ecertaş da katılım gösterdi. AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş toplantı öncesi yaptığı açıklamada “Marmara bölgesindeki 14 il başkanımızla toplantılarımızı yapıyoruz. Ana gündemimiz AK Parti İl Gençlik Kolları’nın kongresidir. AK Parti olağan kongre sürecine girdi. Bu süreç büyük önem arz ediyor.

 

ANA KADEMELERİN ARDINDAN GENÇLER

Biz de ana kademelerin ardından kendi kongrelerimizi tamamlayacağız. Son olarak illerimizin durumunu istişare edelim diye bir araya geliyoruz. Bir gün sürecinde delege sürecinden, il kongrelerine kadar süreci masayı yatırıyoruz” dedi.  Programa AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, Kırklareli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova il gençlik kolları başkanları katılım gösterdi.

 

DİNAMİK KADROYLA HAZIRLANACAKLAR

masa-(3).jpg

“AK Parti’nin ilçe delege seçimleri tamamlandı. Biz de gençlik kollarında çalışmalarımızı yaparak kendi kongrelerimizi tamamlayacağız” diyen Ecertaş sözlerini, “AK Parti’nin kurumsal yapısı disiplinden geliyor. Burada da 14 il başkanımızla ilçelerimizi, illerimizin yönetim kurumlarını konuşacağız. İnşallah gençlik kollarımızda kongrelerimizi tamamlayarak 2019 seçimlerine dinamik bir kadroyla hazırlanacağız” şeklinde sürdürdü.

 

KONGRE; ASLINDA TAZELENME SÜRECİ…

Ecertaş sözlerini, “Gençlik kollarında yenilenme doğal bir şeydir. gençlik kollarında  yaş sınırı 30’dur. 1, 6 milyon üyemiz var. Genel bir süreç baştan aşağı devam edecek. AK Parti gençlik kollarında yüzde 60’ı aşar yenilenme. AK Parti artık 17. senesinde.  Yenilenme ve tazelenme önemli. Kongre aslında tazelenme sürecidir. Bizim dördüncü bölge toplantımız” ifadeleriyle sonlandırdı. Ecertaş’ın konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOCAELİ İÇİN ŞİDDETLİ YAĞIŞ, SEL VE SU BASKINI UYARISI
KOCAELİ İÇİN ŞİDDETLİ YAĞIŞ, SEL VE SU BASKINI UYARISI
OLUK OLUK KAN AKITACAĞIZ DİYEN SEDAT PEKER SUÇSUZ BULUNDU
OLUK OLUK KAN AKITACAĞIZ DİYEN SEDAT PEKER SUÇSUZ BULUNDU