Advert
Advert
Advert

AYHAN ZEYTİNOĞLU, ABD VATANDAŞLARIM DÖNÜN GELİN DERSE NE YAPACAKSIN?

Ayhan Zeytinoğlu; ABD vatandaşı olarak temasta olduğunuz büyükelçilik mensupları; sizden bu ülkenin egemenliğine halel getirecek bir konu talep ettiğinde ne yapacaksınız? Egemenliğini tanımayacağınıza namusunuz üzerine yemin ettiğiniz TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN LEHİNEMİ YOKSA VATANDAŞI OLDUĞUNUZ ABD'NİN LEHİNE Mİ ÇALIŞACAKSINIZ? ABD'NİN TÜRKİYE'DEKİ ABD VATANDAŞLARI ÜLKEYİ TERK ETSİN DEDİĞİNDE SİZLER ÜLKE OLARAK TANIMADIĞINIZ BU ÜLKEDE KALMAYA DEVAM EDECEK MİSİNİZ?

AYHAN ZEYTİNOĞLU, ABD VATANDAŞLARIM DÖNÜN GELİN DERSE NE YAPACAKSIN?

AYHAN ZEYTİNOĞLU,  ABD'YE YOLCULUK BAŞLASIN

ARTIK YOLUN SONU GÖRÜNDÜ. 

ÇÜNKÜ DEVLET OLARAK TANIMADIĞIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE AİLECE VATANDAŞI OLDUĞUN ABD ARASINDA SOĞUK BİR SAVAŞ VAR.

ŞİMDİ SEN KİMDEN YANA OLACAKSIN?

Bundan 3 yıl önce Türkiye'ye kumpasların hazırlandığı 2013 yılının hemen sonrası ailenizi ve tüm çocuklarınızı TÜRK VATANDAŞILIĞINDAN ÇIKARACAKSINIZ. YANİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ'Nİ TANIMAYACAKSINIZ.  

Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti'nin Egemenliğini tanımayıp, ABD adına ulusal güvenliği için talep edilen tüm isteklerini yerine getireceğinize namusunuz üzerine yemin edeceksiniz.

Aradan 3 yıl geçti ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE tercih ettiğiniz ABD'nin, İstanbul Konsolosluğu'nda ajan olarak çalışanlar gözaltına alınıyor ve tutuklanıyor.

ABD, Türkiye'ye gözdağı vermek için vizeleri süresiz durduruyor. Türkiye'de anında cevap veriyor ve iki ülke arasında Cumhuriyet tarihinden beri en gergin anlar ve resmen soğuk savaş başlıyor.

ABD, TÜRKİYE ile bu savaş döneminde  bir takım bilgilere ve çalışmalara ihtiyaç duyduğunda bu ülkede olup, kendisine hizmet etmeye yemin etmiş olan vatandaşlarını göreve çağırır.

Onlardan bazı sırları ve kriptolarla temasa geçmelerini vs vs leri ister.

Ayhan Zeytinoğlu; ABD vatandaşı olarak temasta olduğunuz büyükelçilik mensupları; sizden bu ülkenin egemenliğine halel getirecek bir konu   talep ettiğinde ne yapacaksınız?

Egemenliğini tanımayacağınıza namusunuz üzerine yemin ettiğiniz TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN LEHİNE Mİ YOKSA VATANDAŞI OLDUĞUNUZ ABD'NİN LEHİNE Mİ ÇALIŞACAKSINIZ

TEMASTA OLDUĞUNUZ ABD'Lİ YETKİLİLERDEN BU ÜLKENİN SIRALARI İLE İLGİLİ OLARAK BİR TALEP GELDİĞİNDE, SİZİN VE TÜM AİLE FERTLERİNİZİN YEMİNİNDE İFADE ETTİĞİNİZ GİBİ, VATANDAŞI OLDUĞUNUZ ABD'NİN EGEMENLİĞİNİ Mİ, YOKSA TANIMADIĞINIZ ÜLKE OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN EGEMENLİĞİNİ Mİ TANIYACAKSINIZ?

HER İKİ ÜLKE ARASINDA SAVAŞ BAŞLADIĞINDA, TÜRK'LÜĞÜ TERK ETMİŞ OLAN SENİN  ÇOCUKLARIN TÜRKİYE'NİN Mİ, YOKSA ABD' NİN ORDUSUNDA MI SAVAŞACAK?

ABD'NİN TÜRKİYE'DEKİ ABD VATANDAŞLARI ÜLKEYİ TERK ETSİN DEDİĞİNDE SİZLER ÜLKE OLARAK TANIMADIĞINIZ BU ÜLKEDE KALMAYA DEVAM EDECEK MİSİNİZ? 

YOKSA  DEVLETİMİZ ÇAĞIRDI NE YAPALIM DEYİP KOŞA KOŞA VATANDAŞI OLDUĞUNUZ ABD'YE Mİ GİDECEKSİNİZ?

Bu soruların cevabı tabi ki ailece yatığınız yeminin içinde mevcut!

YAPACAĞINIZ TEK DAVRANIŞ; ABD'NİN MENFAATLERİNİ KORUMAK. 

YANİ BİZİ VE TÜRKİYE'Yİ SATMAK!

AYHAN ZEYTİNOĞLU,  ABD YE YOLCULUK BAŞLASIN. ÇÜNKÜ KOCAELİ HALKI SENİ BIRAK ODA BAŞKANI OLARAK GÖRMEYİ BU VİLAYETTE BİLE GÖRMEK İSTEMİYOR!!!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
perihan yücel     2017-10-11 LANET OLSUN YÜZÜNE
Zeki     0000-00-00 Onlar bizi çoktan sattı. Hanımın vatandaşlıktan çıkmasının sebebini şimdi anladım. Baksana abd nin türk personeli tutuklanıyor. Beyaz saray ayağa kalkıyor. Demekki hanımına T.C. gel bakalım dede, beyaz saray devrede olacak. Haini bu kadar bol bir başka ülke yoktur
Tarık     0000-00-00 Zaten yapıyor . Adama cenneti verip bu kadar hakaret etseler cennetten çıkar. Baksana adamda hiç ses yok. Sadık ajan. Beĺkide tutuklanma sırası bundandır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KADIKÖY'DE NEFES KESEN MAÇTA KAZANAN ÇIKMADI
KADIKÖY'DE NEFES KESEN MAÇTA KAZANAN ÇIKMADI
KOPAN PARMAK HASTANEDE KAYBOLDU, BAŞHEKİM 'KÜÇÜK BİR HATA DEDİ'
KOPAN PARMAK HASTANEDE KAYBOLDU, BAŞHEKİM 'KÜÇÜK BİR HATA DEDİ'