Advert
Advert
Advert

HAKAN ELYILDIRIM'dan 'Kocaeli'deki Siyasi Parti İl Başkanları Bir Daha ki Toplantının Yemeğini Ben Ismarlıyorum'

Çok merak ediyorum İL BAŞKANLARI SİZ BUGÜNE KADAR BU TOPLANTILARDA NE YAPTINIZ? Allahınızı severseniz bundan sonraki bir toplantıya beni de çağırın. Hatta sizleri ben davet edeyim. Yemeği de ben ısmarlayayım. Ne konuştuğunuzu duymak istiyorum. Yapmış olduğunuz organizasyonu takdir ediyorum. Ancak sonuç yok. Netice yok. Kente 2 yıldır bir artısı yok. Hadi kente bir artısı yok. Siyasete bir katkısı var mı sizin bu toplantıların? Bence siyasete de katkısı yok. İşin ilginç yanı, gün yapan kadınlar gibi, kaprislisiniz birde! İYİ PARTİ adında bir parti kuruldu. Beğenseniz de beğenmeseniz de kurulan bu partinin bir il başkanı var. Üstelik maddi olarak ta, kültür olarak ta çoğunuzu cebinden çıkaracak kadar güçlü bir İl Başkanı. Onu istemeyiz demek ne demek? Siz nasıl bir grupsunuz anlamadım gitti.

HAKAN ELYILDIRIM'dan 'Kocaeli'deki Siyasi Parti İl Başkanları Bir Daha ki Toplantının Yemeğini Ben Ismarlıyorum'

KOCAELİ İL BAŞKANLARI NE İŞ YAPAR?

Kocaeli'deki Siyasi Parti il başkanlarından 7 tanesi her ay toplanıp lüks bir restoranda yemek yiyor, sohbet ediyorlar.

Kocaeli'nin öyle dertleri var ki çözülmesi gereken ama 2 yıldır toplanan İl başkanları her ay toplanıp ne konuşuyorlar, bugüne kadar hangi soruna çözüm getirdiler kimse bilmiyor ve kamuoyu ciddi anlamda merak ediyor.

2 yıldır her ay düzenli olarak toplanan İktidar ve Muhalefet Partilerinin İl Başkanları ısrarla toplanmaya devam ediyorlar.

Bu toplanmaların kime yaradığını sorarsanız kesinlikle Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan'a yaradığını söyleyebiliriz.

Her ay toplanacaklarından, birbirlerinin yüzüne bakabilmek için eleştirilerin dozu hep yumuşak oluyor. Bu da Şemsettin Ceyhan'ın işine yarıyor. Ballı kaymaklı pamuk gibi İl Başkanlığı yapıyor.

MHP zaten vagon olmuş, İl Başkanı Aydın Ünlü Şemsettin Ceyhan'la kol kola siyaset yapıyor. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise zaten kibarcık. Geriye kalanları da muhalefet olarak yok desek yeridir.

Kocaeli'ye şöyle Bağçeşme ya da Yuvacık'ın üst kesimlerin bir bakın sapsarı zehir renkli kötü havanın kentin üstüne nasıl çöktüğüne inanamazsınız.

Trafiğin yoğunluğunun insanın sinirlerini nasıl bozduğunu her gün birebir yaşıyoruz zaten.

Limanların ve sanayi kuruluşlarının denizimizi ne hale getirdiğini görüyoruz, ciğerimiz yanıyor.

Kocaelispor senelerdir bırakın Süper Ligi, İkinci Ligi, 3. Ligte bile değil.

Peki, 2 senedir toplanan sevgili İl Başkanları Kocaeli'nin hangi derdine deva oldular?

Temiz hava için mi girişimde bulundular?

Trafik yoğunluğunun çözülmesi için mi girişimde bulundular?

Körfez'in temizlenmesi için mi girişimde bulundular?

Yoksa Kocaelispor'un kurtulması için mi girişimde bulundular?

Çok merak ediyorum İL BAŞKANLARI SİZ BUGÜNE KADAR BU TOPLANTILARDA NE YAPTINIZ?

Allahınızı severseniz bundan sonraki bir toplantıya beni de çağırın. Hatta sizleri ben davet edeyim. Yemeği de ben ısmarlayayım. Ne konuştuğunuzu duymak istiyorum.  

Yapmış olduğunuz organizasyonu takdir ediyorum. Ancak sonuç yok. Netice yok. Kente 2 yıldır bir artısı yok. Hadi kente bir artısı yok. Siyasete bir katkısı var mı sizin bu toplantıların? Bence siyasete de katkısı yok.

İşin ilginç yanı, gün yapan kadınlar gibi, kaprislisiniz birde! İYİ PARTİ adında bir parti kuruldu. Beğenseniz de beğenmeseniz de kurulan bu partinin bir il başkanı var. Üstelik maddi olarak ta, kültür olarak ta çoğunuzu cebinden çıkaracak kadar güçlü bir İl Başkanı. Onu istemeyiz demek ne demek? Siz nasıl bir grupsunuz anlamadım gitti.

Ancak sizlerden bu kente bir katkı olacağını hiç sanmıyorum. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOCAELİ İÇİN ŞİDDETLİ YAĞIŞ, SEL VE SU BASKINI UYARISI
KOCAELİ İÇİN ŞİDDETLİ YAĞIŞ, SEL VE SU BASKINI UYARISI
OLUK OLUK KAN AKITACAĞIZ DİYEN SEDAT PEKER SUÇSUZ BULUNDU
OLUK OLUK KAN AKITACAĞIZ DİYEN SEDAT PEKER SUÇSUZ BULUNDU