Advert
Advert

KOCAELİ BİRLİKSPOR RESMEN SATILDI

Ekonomik sıkıntıların üstesinden gelemeyen başkan Erhan Yılmaz, Kocaeli Birlik Sportif Hizmetler A.Ş.’yi Maden Grup’a sattı.

KOCAELİ BİRLİKSPOR RESMEN SATILDI
KOCAELİ BİRLİKSPOR RESMEN SATILDI Admin

Firma, Kocaeli Birlikspor’un yeni sahibi oldu. Talimatlar gereği başka bir şehre taşınamayan Birlikspor maçlarını şehrimizde oynamaya devam edecek

BEŞİKTAŞ DA İLGİLENMİŞTİ

Kentimizin 2.Lig’te mücadele eden takımı Kocaeli Birlikspor A.Ş., resmen satıldı. İki sezon önce futbolcusu Erhan Yılmaz tarafından satın alınan, ancak ekonomik sıkıntılar nedeniyle zor günler geçiren Kocaeli Birlikspor, geçen yıldan bu yana satılma görüşmeleriyle sık sık gündeme gelmişti. Beşiktaş’ın da ilgilendiği Kocaeli Birlik Spor A.Ş.’yi Sinoplu iş adamı Hamit Maden satın aldı.

FİRMA İSTANBUL’DAN

Merkezi İstanbul’da olan Maden Grup’un yönetim kurulu başkanlığını yapan genç iş adamı Hamit Maden, bir süredir kulübü takibe almıştı. Erhan Yılmaz’la yapılan görüşmeler neticesinde, Kocaeli Birlikspor A.Ş., resmen Maden Grup A.Ş. bünyesine katıldı. Kulüp, talimatlar gereği başka bir şehre taşınamayacak ve maçlarını kentimizde oynamaya devam edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERYARSOY; İzmit'te 6 Sandıkta Ciddi Hatalar Var
ERYARSOY; İzmit'te 6 Sandıkta Ciddi Hatalar Var
YENİ EVLENECEKLERE DEVLETTEN DESTEK
YENİ EVLENECEKLERE DEVLETTEN DESTEK