radyo
radyo
ford
Hakan Elyıldırım
Hakan Elyıldırım

AHLAK YOKSUNU İNSAN MÜSVEDDESİ

Bazen ağzını doldura doldura küfür etmek ister insan. Sinirlendiğimde ağzım çok bozuktur. Karşımdakini fena rencide ederim. Ettiğim küfürleri ve hakaretleri iliklerine kadar hissettiririm.

2 Mayıs 2020 Saat: 12:17
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 815 kez okunmuştur

AHLAK YOKSUNU İNSAN MÜSVEDDESİ

Bazen ağzını doldura doldura küfür etmek ister insan. İşte bu anlardan birindeyim. Sinirlendiğimde gerçekten ağzım çok bozuktur. Ciddi anlamda karşımdakini rencide ederim. Ettiğim küfürleri ve hakaretleri iliklerine kadar hissettiririm. Uzun sürede unutamaz o kişi!

Çoluk çocuk sahibi ahlaksızın birisi, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in de bulunduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabında KİRALIK KAHBELER başlığıyla paylaşmış. Türkçesi kıt ahlaksız herif KAHPE yazmayı bile bilmiyor.

Fatma Kaplan Hürriyet'in bir siyasetçi olması, Belediye Başkanı olmasını, herhangi bir siyasi partili olmasını bırakın bir kenara, o bir kadın, o bir anne!

Bu ahlaksız herifin de hangi partide siyaset yaptığının önemi yok. Yapılan paylaşım çok önemli, çok çirkin.

Karısı, kız kardeşi, kız evladı olan bu ahlaksız herif, Kocaeli'de yolda yürürken, insanların yüzüne nasıl bakacak?

Siyaset her an imkansız gibi görünen gelişmelere gebe.

Mesela, Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu, Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, koskoca partilerini bırakıp, gidip Ak Parti'de siyaset yapabiliyorlar. Bence çok ta güzel yapıyorlar.

Demokrasinin gereği, çok partili meclis için, seçim barajı %10 gibi yüksek olan ülkemizde bir partinin daha temsil edilmesi için formül arayan CHP, 7 milletvekilini İYİ Partiye gönderip tekrar geri alabiliyor. Bunların hepsi siyasi manevra. Bu manevraları yapanlara küfür mü edelim.

Şimdi Ak Parti'li İl ve İlçe yöneticilerinden bu sosyal medya paylaşımını yapan ahlaksız insan müsveddesi için bir açıklama bekliyorum. Eğer açıklama yapmazlarsa buna sahip çıkmış olacaklardır.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeliden, Türkiyeden ve Dünyadan Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

HAKAN ELYILDIRIM'dan "Trafik Sorununu Çözen Kazanır"8 Nisan 2021 Saat: 14:39
Yerel seçimlere 3 yıl kaldı. Kocaeli'nin en büyük sorunu Trafik. Tahir Başkanın bu soruna acilen büyük önem vermesi gerekiyor.
FATMA BAŞKAN ŞİMDİ İCRAAT ZAMANI29 Mart 2021 Saat: 15:43
Yerel Seçimlerin üzerinden 2 yıl geçti, kala kala 3 yıl kaldı. Şimdi İcraat zamanı. Bakalım İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit Halkının hayatını değiştirecek işlere imza atabilecek mi?
BAŞLATMAYIN TRANSSEKSÜEL, HOMOSEKSÜEL, LEZBİYENİNİZDEN5 Mayıs 2020 Saat: 12:59
Hem erkek, hem kız çocuklarımızı, başta insana saygı, sonra tüm canlılara ve doğaya saygı konusunda en önemlisi de ahlaklı olmak hususunda eğitmeliyiz. Kendi kurtuluşumuz, ülkemizin ve dünyanın kurtuluşu bunlara bağlı.
HAKAN ELYILDIRIM'DAN "AĞZI OLAN ELEŞTİRİYOR"1 Mayıs 2020 Saat: 15:35
Türk halkının en büyük özelliği ne derseniz, ELEŞTİRMEK derim. Herkes eleştiriyor. Ama ne araştırıyor, ne de okuyor. Sosyal Medya'dan gördükleriyle dümdüz eleştiriyor.
HAKAN ELYILDIRIM'dan "Vatandaşın Feryadını Duyan Var mı"7 Nisan 2020 Saat: 19:05
Hükümetin vatandaşların maddi yaşamları için acilen birşeyler yapması gerekiyor. Bu, Elektrik, Doğalgaz ve Su faturaları olur ya da ailelere aylık düzenli bir ödeme şeklinde olabilir.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑