radyo
radyo
ford
Hakan Elyıldırım
Hakan Elyıldırım

BAŞLATMAYIN TRANSSEKSÜEL, HOMOSEKSÜEL, LEZBİYENİNİZDEN

Hem erkek, hem kız çocuklarımızı, başta insana saygı, sonra tüm canlılara ve doğaya saygı konusunda en önemlisi de ahlaklı olmak hususunda eğitmeliyiz. Kendi kurtuluşumuz, ülkemizin ve dünyanın kurtuluşu bunlara bağlı.

5 Mayıs 2020 Saat: 12:59
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 1.895 kez okunmuştur

BAŞLATMAYIN TRANSSEKSÜEL, HOMOSEKSÜEL, LEZBİYENDEN !

Müslüman, Hristiyan, Yahudi,Budist, Ataiest olabilir ya da hiçbir dine inanmayabilir insanoğlu saygı duyarım.

Para için yaşar, çalışmak için yaşar, çocukları için yaşar, insanlığa hizmet için yaşar insanoğlu, saygı duyarım.

Erkek, kadına aşık olur, kadın erkeğe aşık olur, evlenirler, birleşemezler, hasret olur saygı duyarım.

Ama, erkek erkekle evlenecekmiş, kadın kadına aşık oluyormuş, bunların hiçbirisine saygı duymuyor, kabul etmiyorum. Birincisi bunlar Müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibidir. İkincisi dünyanın bir düzeni var. Dişi erkekle birleşir, çocukları olur, onlar da büyürler, kadınlar erkekleri bulur, erkekler kadınları bulur evlenir çocuk yaparlar, bu döngü böyle sürer gider.

Her çağın ihtiyacına cevap veren, hiçbir zaman diriliğini kaybetmeyen İslâm dini, belli bir ırk veya topluluğa değil, bütün insanlara hitap eder. Bu yüzden onun yüce esasları insanın yaratılışına uygundur. Pozitif bilimlerin belirlediği ilkelerle de çelişmez.

Bu insanlar suçlu ya da günahkâr değildirler ama bu duyguları bir cinsel sapma ve patolojik bir durum olarak görmek zorundayız. Bu, doğal olana ters bir haldir.

Çocuklarımızın iyi eğitim almalarını sağlamalıyız. Onları takip etmekten vazgeçmemeliyiz.

Çocuklarımızı başta sigara, sonrasında alkol ve uyuşturucu konusunda takipçisi olmak zorundayız. Erkek çocukları, kadınlara özgü bilinen küpe takması, sürme çekmesi, oje sürmesi gibi işlerden uzak durması konusunda eğitmeliyiz.

Hem erkek, hem kız çocuklarımızı, başta insana saygı, sonra tüm canlılara ve doğaya saygı konusunda en önemlisi de ahlaklı olmak hususunda eğitmeliyiz. Kendi kurtuluşumuz, ülkemizin ve dünyanın kurtuluşu bunlara bağlı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeliden, Türkiyeden ve Dünyadan Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

AHLAK YOKSUNU İNSAN MÜSVEDDESİ2 Mayıs 2020 Saat: 12:17
Bazen ağzını doldura doldura küfür etmek ister insan. Sinirlendiğimde ağzım çok bozuktur. Karşımdakini fena rencide ederim. Ettiğim küfürleri ve hakaretleri iliklerine kadar hissettiririm.
HAKAN ELYILDIRIM'DAN "AĞZI OLAN ELEŞTİRİYOR"1 Mayıs 2020 Saat: 15:35
Türk halkının en büyük özelliği ne derseniz, ELEŞTİRMEK derim. Herkes eleştiriyor. Ama ne araştırıyor, ne de okuyor. Sosyal Medya'dan gördükleriyle dümdüz eleştiriyor.
HAKAN ELYILDIRIM'dan "Vatandaşın Feryadını Duyan Var mı"7 Nisan 2020 Saat: 19:05
Hükümetin vatandaşların maddi yaşamları için acilen birşeyler yapması gerekiyor. Bu, Elektrik, Doğalgaz ve Su faturaları olur ya da ailelere aylık düzenli bir ödeme şeklinde olabilir.
HAKAN ELYILDIRIM'DAN, "İMAMOĞLU, BİR SEFA SİRMEN OLAMAZ"5 Nisan 2020 Saat: 15:43
Hakan Elyıldırım'ın, Siyaset, keşke Virüs günlerinde kavgayı bir kenara bıraksaydı ve Ekrem İmamoğlu'nun asla bir Sefa Sirmen profiline erişemeyeceğine dair makalesi.
AYHAN ZEYTİNOĞLU ŞİMDİ DE ÇOLU ÇOCUĞU ÇİN'Lİ YAPAR MI?28 Mart 2020 Saat: 18:01
Hain Fetö Darbe Girişimi döneminde,Eşini ve çocuklarını Türk Vatandaşlığından çıkarıp ABD vatandaşı yapan,hatta çocuklarının isimlerini bile değiştirip yabancı isim koyan Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu, Koronavirüs konusunda birşey yapmıyor.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑