radyo
radyo
ford
Hakan Elyıldırım
Hakan Elyıldırım

İYİ PARTİ'NİN AFİŞLERİNİ İNDİRTEN GERİ ZEKALI KİM?

28 Eylül 2016 Saat: 18:05
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 1.647 kez okunmuştur

İYİ PARTİ AFİŞLERİNİ İNDİRTEN GERİZEKALI KİM?

İYİ PARTİ'nin Kocaeli İl binası ve İzmit İlçe Binasının açılış töreni, Genel Başkan Meral Akşener'in katılımıyla gerçekleştirildi.

Yeni kurulmuş bir partinin bütçesi de doğal olarak İl ve İlçe Başkanlarının gönüllü verdikleri bütçeyle sınırlıdır.

Yeni kurulan İYİ PARTİ, Türkiye'nin tüm illerinde örgütlenmeye çalışıyor.

Kocaeli'de de İl Başkanlığını Doktor Serdar Kaman'ın üstlendiği İYİ PARTİ Kocaeli İl Örgütü, İl Binası açılışı için Genel Başkanlarının gelişini duyurmak için kentin çeşitli noktalarına afişler astılar.

AK PARTİ Genel Başkanının gelip gitmesinin üzerinden bir hafta geçmesine rağmen, afişler, bayrak flamalar ve billboardlar halen sökülmemişken, İYİ PARTİ'nin afişleri topu topu 24 saat duracaktı. Neden Söküldüler?

İYİ PARTİ veya başka bir parti, eğer Kocaeli'ye Genel Başkanı geliyorsa, İktidar Partisinin Genel Başkanına gösterilen istisnaların muhalefet partilerine de gösterilmesi gerekir.

Benim merak ettiğim İYİ PARTİ'nin sadece 24 saat dursa yetecek olan afişlerini hangi aklı evvel, ne bahaneyle indirtti?

Bu şekilde davranarak neyi göstermek istiyordu?

İYİ PARTİ'den çekindiklerini mi?

İktidar Partisi haricinde hiçbir partiye belediyeler olarak izinler verilmeyeceğini mi?

Kendi partilerinin siyasi ortağı olan MHP'nin en büyük rakibi olan İYİ PARTİ'nin, MHP'yi ezmesini, eritmesini engellemeye mi çalışacaklar?

AK PARTİ 15 yıldır gerek hükümet olarak, gerekse Belediyelerde iktidar koltuğuna çok ısındı. Kadrolarını belediyelerin her tarafına yerleştirdiler. Belediye çalışanlarının büyük bir kısmı daha çok AK PARTİ'nin çalışanı gibi davranıyor. Herkes ekmeğinin peşinde, haksızlar diyemeyiz. Ancak bu afişlerini indirilmesi olayı siyaset etiğine yakışmayan Faşistçe bir davranıştır.Hesabı da sorulmalıdır!

AL SANA CEHAPE ZİHNİYETİ

8 seçimdir Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK PARTİ'ye yenilen Kemal Kılıçdaroğlu koltuğa zamkla yapıştığını bir kez deha gösterdi. Şu koltukta nasıl bir çekicilik varsa, oturan kalkmamak için her türlü ayak oyununu yapıyor.

Bu ayak oyunlarını yapmaz diyebileceğimiz 3-5 kişiden biri gibi görünen Kemal Kılıçdaroğlu bile koltuğa fena yapıştı.

Rakibi Muharrem İnce'nin konuşması çok etkileyiciydi.

Dedi ki;"Bu koltuk çok tatlı gelir. Herkes etrafınızda Başkanım Başkanım diye pervane olurken, egolarınız tavan yapar. 1-2-3-4 hatta 8 defa seçim kaybetseniz bile vazgeçmezsiniz bu pof poflamalardan. Ben bugün genel başkan olursam önce tüzüğü değiştireceğim sonra Parti MYK'sını! Tüzüğe; CHP Genel Başkanı doğal Cumhurbaşkanı adayıdır yazılmasını, Genel Başkanın 2 seçimde partiyi 1. Parti yapamaması durumunda, seçimin sonrasındaki Pazartesi günü partiyi Genel Kurula götürmesinin yazılmasını isteyeceğim." dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu ise yine AK PARTİ'ye salvolar savurdu durdu. Askerimiz Afrin'de bir savaş verirken Ülkesinde 1 Milyon insanın öldürüldüğü ve hala koltuğunda oturan, ESED'le görüşülmesi gerektiğini söyledi.

CHP içerisindeki sorunlardan hiç bahsetmedi. 8 Seçim kaybetmesinin eleştirilmesine hiç değinmedi. Anlaşılan o ki, kaybetmeyi artık kanıksamış. Ar damarı çatlamış, umursamıyor. Bu da AK PARTİ'nin işine geliyor. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeliden, Türkiyeden ve Dünyadan Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

HAKAN ELYILDIRIM'dan "Trafik Sorununu Çözen Kazanır"8 Nisan 2021 Saat: 14:39
Yerel seçimlere 3 yıl kaldı. Kocaeli'nin en büyük sorunu Trafik. Tahir Başkanın bu soruna acilen büyük önem vermesi gerekiyor.
FATMA BAŞKAN ŞİMDİ İCRAAT ZAMANI29 Mart 2021 Saat: 15:43
Yerel Seçimlerin üzerinden 2 yıl geçti, kala kala 3 yıl kaldı. Şimdi İcraat zamanı. Bakalım İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit Halkının hayatını değiştirecek işlere imza atabilecek mi?
BAŞLATMAYIN TRANSSEKSÜEL, HOMOSEKSÜEL, LEZBİYENİNİZDEN5 Mayıs 2020 Saat: 12:59
Hem erkek, hem kız çocuklarımızı, başta insana saygı, sonra tüm canlılara ve doğaya saygı konusunda en önemlisi de ahlaklı olmak hususunda eğitmeliyiz. Kendi kurtuluşumuz, ülkemizin ve dünyanın kurtuluşu bunlara bağlı.
AHLAK YOKSUNU İNSAN MÜSVEDDESİ2 Mayıs 2020 Saat: 12:17
Bazen ağzını doldura doldura küfür etmek ister insan. Sinirlendiğimde ağzım çok bozuktur. Karşımdakini fena rencide ederim. Ettiğim küfürleri ve hakaretleri iliklerine kadar hissettiririm.
HAKAN ELYILDIRIM'DAN "AĞZI OLAN ELEŞTİRİYOR"1 Mayıs 2020 Saat: 15:35
Türk halkının en büyük özelliği ne derseniz, ELEŞTİRMEK derim. Herkes eleştiriyor. Ama ne araştırıyor, ne de okuyor. Sosyal Medya'dan gördükleriyle dümdüz eleştiriyor.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑