radyo
radyo
ford
Hakan Elyıldırım
Hakan Elyıldırım

ULAN GÜNGÖR ARSLAN NE HALLERE DÜŞTÜN BE!

28 Eylül 2016 Saat: 18:05
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 5.008 kez okunmuştur

ULAN GÜNGÖR ARSLAN, NE HALLERE DÜŞTÜN BE!

Yaklaşık 3 yıl önceydi. Sabah saat 07:30’da telefonum çaldı. Arayan, kurucusu olduğum TV 41’den Ahmet bey’di.

 • Hakan bey siz misiniz? dedi
 • Evet buyurun dedim.
 • Şaşırmış bir ses tonuyla,”Neredesiniz” dedi.
 • Evde ve yatakta dedim.
 • Allah Allah dedi.
 • Ne oldu niye şaşırdınız dedim, Hakan Elyıldırım uyuyamaz mı? Dediğimde,
 • Yok öyle değil. Hakkınızda Kocaeli’de evlere sabah yapılan şok şafak baskınıyla göz altına alındı haberleri var da, onun için şaşırdım dedi.
 • Yok kardeşim öyle bir şey dedim.

Sanırım heyecandan, tuvalete gittim. O arada tekrar telefonum çaldı. Arayan bu defa o zamanki Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Halit Yılmaz’dı.

 • Hakan’cım Selamınaleyküm, nasılsın, neredesin, emniyette misin diye sordu.
 • Aleykümselam Halit yok ya ne emniyeti, evdeyim, dedim
 • Allah Allah, televizyonda alt yazı geçiyor, internet sitelerinde adın geçiyor, "TV41 ve Kocaeli TV’nin kurucusu Hakan Elyıldırım çete lideri olarak sabaha karşı yapılan şok baskınla evinden gözaltına alındı diye" deyince.
 • Yok kardeşim evdeyim ve tuvaletteyim, bak bu da sifon sesi dedim. Gülüşerek telefonu kapattık.

Telefonu kapattık kapatmasına ama, ne kadar da çiğ yemedim ki karnım ağrısın desem de, içime de bir kurt düştü. Telefondan internet sitelerine baktım. Gerçekten de direk beni tarif ederek, Çete Lideri Hakan Elyıldırım gözaltına alındı diyor haberde.

Kendimi hemen evden dışarı attım. Kardeşim Volkan’ı aradım. Haberlere bakmasını söyledim. O da şok oldu.

Outlet Center’ın otoparkına gittik. Orada haberi biraz daha inceleyip ne yapacağımızı düşünmeye başladık. Haberin çıkış noktasının Bizim Kocaeli Gazetesi olduğunu tespit ettik.

Avukat Hüseyin Acurman abimi aradım. Durumu anlattım. Bana Güngör Arslan’ı aramadan önce haberin görsel olarak çıktısını almamı söyledi.

Dediğini yaptım. Sonrasında o zamanlar gerçekten sevdiğim, saydığım Güngör Arslan’ı aradım.

 • “Abi merhaba dedim.”
 • Gayet rahat “Merhaba Hakan” dedi.
 • Abi neredesin, gazetede misin diye sordum.
 • Evet dedi.
 • Benimle ilgili bir haber var, nedir abi bu, haberin var mı dedim.
 • Aaa dur bir bakayım, GÖKHAN KARABULUT yapmıştır dedi.
 • Tamam dedim. Kapattık telefonu.

15 dakika sonra tekrar aradım.

 • Hakan’cım arayacağım seni dedi. Telefonu yüzüme kapattı. Ve haberi yayından kaldırdı.

Haber yayından kalktığı sırada 11.000 kişi okumuştu. O andan itibaren Güngör Arslan ne telefonlarıma çıktı, ne de mesajlarıma cevap verdi. 

Şu an yayında olan www.kozkocaeli.com gazetesinin sahibi olan Gökhan Karabulut’u aradım. Sen mi yaptın bu haberi dedim. Yok abi benim ilgim yok dedi.

Daha fazla araştırıp uzatmaya gerek görmedim ve dava açtım. Etik Gazetecilik ve Selvi Arı yargılandı. Suçlu bulundular. Tazminat ödemeye mahkûm edildiler. Güngör Arslan’a ise hiçbir şey olmadı.

Dün telefonum ardı ardına çalmaya başladı. İstanbul'dan, İzmit'ten, Gebze'den arayan arayana!

Güngör Arslan'ın Serhan Gürkan'dan fena dayak yediğini söylüyordu herkes.

Fotoğraflar gelene kadar inanamamıştım. Fotoğraflarda Güngör efendi yerlerde sürünüyor. Ne yaparsa yapsın ayağa kalkamıyor gibiydi.

Fotoğraf varsa video da vardır dedim. Video araştırmasına giriştim. O arada sevgili dostum Engin Şahin'in yeni gazetesi EN KOCAELİ'de videoyu yayınladığını gördüm.

Gerçekten de Güngör Arslan fena dayak yiyordu. Serhan Gürkan, hiç nefes almadan, dur durak dinlemeden tekme tokat girişmişti Güngör efendiye.

Bugün o kıytırık internet sitesinde Güngör efendi bir köşe yazısı yazmış. Yine üfürmüş. Yazıyı okuduğunuzda, diyorsunuz ki, Serhan Gürkan'la, Güngör Arslan birbirine girmiş, ikisi de birbirine hasar vermiş. Güngör efendinin o yazısını noktasına virgülüne dokunmadan yayınlıyorum.

TEK BAŞIMA HEPSİNE YETERİM..! 

Bugün izin verirseniz biraz tevazu göstermeden kendimi anlatmak istiyorum. 

Benim bu kentte sevenim de varsa sevmeyenimde.

Bazen kendi kendime soruyorum ‘ Acaba sevenim mi çok, sevmeyenim mi çok’ diye. Herhalde sevmeyenim çoktur. E yapacak bir şey yok.

İnsanın sevenleri olduğu gibi sevmeyenleri de olur. Birde buna gazeteciliği eklerseniz bu tablo ortaya çıkar. Bunlar küçük ayrıntı. Asıl büyük ayrıntı ve fotoğraf ise bu kentteki Güngör Arslan gerçeği ve realitesidir. Maalesef birileri kabul etse de etmese de gerçek bu. 

Adım atmam olaydır, selam vermem olaydır. Çünkü bu kentte yıllardır iktidarında, para babalarının da, mafyamatiklerinde, kenti soyanlarında boyun eğdiremediği, susturamadığı ve korkutamadığı tek kişi benim. Bir değil onlarca cephede savaşıyorum. 

Bazen tek tek geliyorlar bazen hep birlikte geliyorlar. Artık tek tek gelemiyorlar. Topluca saldırıyorlar. Hani derler ya tankla, topla, tüfekle diye aynısını bana yapıyorlar. Denemedikleri hiçbir şey kalmadı. Akıllara gelebilecek her türlü silahla saldırdılar. Tetikçilerini bile devreye soktular. 

En yakın çalışma arkadaşlarımın bile kafasını bulandırdılar. Sonuç..! Sonuç ortada. Hala tek başıma savaşıyorum bütün bunlarla. Arkamda cemaat yok, iktidar yok, siyasi parti yok, para babaları ya da mafya yok. Tek başımayım ve savaşıyorum bu kentte. 

Onlar ben ayakta kaldıkça çıldırıyorlar. Ne yapacaklarını bilmiyorlar. Şimdi söyleyin bana objektif olarak bu kentte bu kadar çok cephede savaşıp hala ayakta kalan bir başka kişi var mı? Ben yok diyorum ve bu konuda iddialıyım. Ve ben savaşmaya devam edeceğim. Hepsi tankıyla, topuyla, silahıyla, tetikçileri ile, paralarıyla gelsinler. 

Tek başıma onlara yeterim ben hiç merak etmeyin. Silemezler beni. Ama birilerinin çekmek istediği çukura da inmeyeceğim.

Çünkü onların istediği belli. Beni en iyi bildiğim şey olan kavgaya çekmek ve öyle işimi bitirmek istiyorlar. Bu oyuna en azından şimdilik gelmeyeceğim

Güngör efendi böyle anlatmış olayı. Tabi fotoğraf ve video görüntülerinin ortaya çıkabileceğini hiç hesap etmemiş.

Şantajcı, yalan haber uzmanı, Fetö'cü Güngör Arslan'ın yediği dayağı görünce içten içe hoşuma gitse de, bir yandan da acıdım.

Düştükçe düşüyor, acınacak hale geliyor Güngör efendi. Ama hala kuyruğu dik tutmaya çalışıyor. Mabadında Kılları beyaza dönmüş, hala neyin peşindesin be karakter yoksunu müfteri!

Ar yoksunu olunca bir insan ne söylesen boş.

Neyse ben size EN KOCAELİ'de yayınlanan Engin Şahin'in köşe yazısı ve Güngör Arslan'ın eşek sudan gelene kadar yediği dayağın videosunu da aşağıdaki linkte yayınlıyorum.

Tıklayın okuyun ve izleyin lütfen.

http://www.enkocaeli.com/2017/04/26/6140/

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeliden, Türkiyeden ve Dünyadan Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

HAKAN ELYILDIRIM'dan "Trafik Sorununu Çözen Kazanır"8 Nisan 2021 Saat: 14:39
Yerel seçimlere 3 yıl kaldı. Kocaeli'nin en büyük sorunu Trafik. Tahir Başkanın bu soruna acilen büyük önem vermesi gerekiyor.
FATMA BAŞKAN ŞİMDİ İCRAAT ZAMANI29 Mart 2021 Saat: 15:43
Yerel Seçimlerin üzerinden 2 yıl geçti, kala kala 3 yıl kaldı. Şimdi İcraat zamanı. Bakalım İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit Halkının hayatını değiştirecek işlere imza atabilecek mi?
BAŞLATMAYIN TRANSSEKSÜEL, HOMOSEKSÜEL, LEZBİYENİNİZDEN5 Mayıs 2020 Saat: 12:59
Hem erkek, hem kız çocuklarımızı, başta insana saygı, sonra tüm canlılara ve doğaya saygı konusunda en önemlisi de ahlaklı olmak hususunda eğitmeliyiz. Kendi kurtuluşumuz, ülkemizin ve dünyanın kurtuluşu bunlara bağlı.
AHLAK YOKSUNU İNSAN MÜSVEDDESİ2 Mayıs 2020 Saat: 12:17
Bazen ağzını doldura doldura küfür etmek ister insan. Sinirlendiğimde ağzım çok bozuktur. Karşımdakini fena rencide ederim. Ettiğim küfürleri ve hakaretleri iliklerine kadar hissettiririm.
HAKAN ELYILDIRIM'DAN "AĞZI OLAN ELEŞTİRİYOR"1 Mayıs 2020 Saat: 15:35
Türk halkının en büyük özelliği ne derseniz, ELEŞTİRMEK derim. Herkes eleştiriyor. Ama ne araştırıyor, ne de okuyor. Sosyal Medya'dan gördükleriyle dümdüz eleştiriyor.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑