radyo
radyo

GÜNCEL

İKİ İLİN YAPILANMASI NİHAT ERGÜN'DE

Twitter fenomeni Ankara Kuşu hemen hemen her gün Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan öncülüğünde kurulacak olan yeni bir parti hakkında paylaşımlarda bulunuyor.

28 Nisan 2019 Saat: 15:16
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 531 kez okunmuştur

İKİ İLİN YAPILANMASI NİHAT ERGÜNDE
İKİ İLİN YAPILANMASI NİHAT ERGÜN'DE

Twitter fenomeni Ankara Kuşu hemen hemen her gün Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan öncülüğünde kurulacak olan yeni bir parti hakkında paylaşımlarda bulunuyor. Ankara Kuşu, bir önceki paylaşımında aktif görevdeki 27 milletvekilinin kurulacak olan partiye geçiş yapacağını iddia etmiş, bu vekillerin bazılarının yeni parti içinde yer alacak eski Kocaeli Milletvekili ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ismine sıcak bakmadığını yazmıştı. Ankara Kuşu partinin Kocaeli yapılanması hakkında bir paylaşım daha yaptı. Buna göre partinin Kocaeli ve Sakarya teşkilatlanmasının Nihat Ergün tarafından yapılandırılacak.

SON KULİSLER BÖYLE…

Ankara Kuşu, paylaşımında “AK Parti siyasetinde hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Eski Kocaeli Milletvekili, Sanayi Eski Bakanı Nihat Ergün ile Hatay eski Vekili ve Adalet Bakanlığı görevinde bulunmuş Sadullah Ergin'in partiyle oy ayrımına geldiği ve Babacan'ın genel başkanlığında kurulması düşünülen yeni partiye geçeceği öğrenildi. Sadullah Ergin'in, yeni partinin Hatay İl ve İlçe Başkanlarını belirlediği de öne sürüldü. Nihat Ergün ise Kocaeli ve Sakarya yapılanmasını üstlenecek. Her iki eski bakan da yeni partide genel merkez düzeyinde görev alacak. son kulisler bu yönde.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeliden, Türkiyeden ve Dünyadan Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑