AHLAK YOKSUNU İNSAN MÜSVEDDESİ

2 Mayıs 2020 Saat: 12:17
Hakan Elyıldırım
Bazen ağzını doldura doldura küfür etmek ister insan. Sinirlendiğimde ağzım çok bozuktur. Karşımdakini fena rencide ederim. Ettiğim küfürleri ve hakaretleri iliklerine kadar hissettiririm.

AHLAK YOKSUNU İNSAN MÜSVEDDESİ

Bazen ağzını doldura doldura küfür etmek ister insan. İşte bu anlardan birindeyim. Sinirlendiğimde gerçekten ağzım çok bozuktur. Ciddi anlamda karşımdakini rencide ederim. Ettiğim küfürleri ve hakaretleri iliklerine kadar hissettiririm. Uzun sürede unutamaz o kişi!

Çoluk çocuk sahibi ahlaksızın birisi, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in de bulunduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabında KİRALIK KAHBELER başlığıyla paylaşmış. Türkçesi kıt ahlaksız herif KAHPE yazmayı bile bilmiyor.

Fatma Kaplan Hürriyet'in bir siyasetçi olması, Belediye Başkanı olmasını, herhangi bir siyasi partili olmasını bırakın bir kenara, o bir kadın, o bir anne!

Bu ahlaksız herifin de hangi partide siyaset yaptığının önemi yok. Yapılan paylaşım çok önemli, çok çirkin.

Karısı, kız kardeşi, kız evladı olan bu ahlaksız herif, Kocaeli'de yolda yürürken, insanların yüzüne nasıl bakacak?

Siyaset her an imkansız gibi görünen gelişmelere gebe.

Mesela, Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu, Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, koskoca partilerini bırakıp, gidip Ak Parti'de siyaset yapabiliyorlar. Bence çok ta güzel yapıyorlar.

Demokrasinin gereği, çok partili meclis için, seçim barajı %10 gibi yüksek olan ülkemizde bir partinin daha temsil edilmesi için formül arayan CHP, 7 milletvekilini İYİ Partiye gönderip tekrar geri alabiliyor. Bunların hepsi siyasi manevra. Bu manevraları yapanlara küfür mü edelim.

Şimdi Ak Parti'li İl ve İlçe yöneticilerinden bu sosyal medya paylaşımını yapan ahlaksız insan müsveddesi için bir açıklama bekliyorum. Eğer açıklama yapmazlarsa buna sahip çıkmış olacaklardır.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız