AK PARTİ L BAŞKANI, RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I BÖYLE Mİ TEMSİL EDİYOR!

28 Eylül 2016 Saat: 18:05
Hakan Elyıldırım

AK PARTİ İL BAŞKANI, RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I BÖYLE Mİ TEMSİL EDİYOR!

Bazen kendime, ama daha çok, bu kentte tek mesleğinin gazetecilik olduğunu iddia edenlere kızıyorum.

Bazılarına da acıyorum.

Sözcü Gazetesi bir haber yapmış. Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın başta Kocaeli’deki tüm belediyeler olmak üzere, Üniversite, Adliye, SGK, Tübitak, Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğü gibi pekçok devlet kurumuna da mobilya sattığını yazdı.

Şemsettin Ceyhan’ın yaptığı ticarete değineceğiz. Ama önce bu haberi Kocaeli basını olarak bizlerin de Sözcü’den okumasının ne kadar acı ve aşağılayıcı olduğunu düşünebiliyor musunuz?

Ben kendi adıma tüm Kocaeli halkından özür diliyorum. Yuh olsun bana!

Hadi ben ilk önce radyocu, televizyoncuyum sonra gazeteciyim. Ya ağzını doldura doldura “BEN GAZETECİYİM” diyen dinazorlarımız, genç tayfamız?

Hadi ben bazılarının tabiriyle “kopyala yapıştır” haberciliği yapıyorum. Ya siz?

Ben kendime YUH OLSUN diyebildim, siz ne diyeceksiniz merak ediyorum.

Gelelim AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a…

Siyasetçi özü sözü bir olmadığı sürece, kendi için ne düşünüyorsa, vatandaş içinde en az iki katını düşünmediği sürece sıkıntı yaşar. Güven kaybeder.

Mahmut Civelek’le aynı duruma düşer.

Bak, Civelek Mahmut, Kent Konut’tan daireleri uygun fiyata senetle alınca, ne İl Başkanlığı kaldı ne de Milletvekili olabildi.

Şimdi senin bu durumunda Cumhurbaşkanı’nın önüne gidecek. Yarın düşün neler olacak.

Şu koltukta otururken küpümü doldurayım da sonrası Allah Kerim dersen, kenarda oturturlar adamı.

İl Başkanı taş mı yiyecek, o da çalışacak, ailesinin rızkını çıkartacak tabiki. Şemsettin Ceyhan’ın ticaret yapmasına kimse bir şey diyemez. Ancak hakkıyla yaptığı sürece! Bir de ağzından çıkan sözleri unutmadığı sürece.

Şemsettin Ceyhan, “İl Başkanı olduğumda kesinlikle Kocaeli sınırları içerisinde ticaret yapmayacağım” demişti. Şimdi bu sözü hatırlatıldığında, “SÖYLEYECEK SÖZ BULAMIYORUM” diyor. Bu resmen bir skandaldır.

Ben, söylemen gereken sözü sana söyleyeyim Sayın Ceyhan, ağzından çıkan sözü tutamadıysan, halka yalan söylediğin için çıkar istifa edersin. Bu makama yakışmıyorum dersin.

İl Başkanı olduğum için çok iş yaptım. Mobesko’daki 92 firmanın hepsinin toplam cirosunu ben tek başıma yaptım. Kocaeli sınırlarında iş yapmayacağım dememe rağmen Allah verdikçe verdi, dersin.

İl Başkanı, Parti Genel Başkanının, o ildeki temsilcisidir. Yani Şemsettin Ceyhan Kocaeli’de, Recep Tayyip Erdoğan’ı temsil ediyor.

Bir düşünsene, Kocaeli halkı senin hangi özelliğine göre AK Parti’ye oy versin?

Bir düşünsene, attığın her adım aslında Recep Tayyip Erdoğan adına atılmış bir adım. Çıkıp diyorsun ki, evet Kocaeli’deki tüm devlet kurumlarına mobilya sattım, trilyonlar kazandım ve söyleyecek söz bulamıyorum.

Sevgili Şemsettin Ceyhan, bu sual artık sana sürekli sorulacak. Mesela ben gördüğüm her yerde “İŞLER NASIL” diyeceğim. Bu bir ciddi bir prestij meselesidir. Toparla toparlayabilirsen!!! 

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız