İŞTE MERAK EDİLEN GERÇEKLER…… (ÇOK DİKKATLİCE OKUYALIM )

28 Eylül 2016 Saat: 18:05
Gökhan Ayyıldız

Sayın Ak Parti Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz'ın Fetö'nün okulu denilen Özel Ekin Kolejinden çocuğunu almadığı yalanı medyada yer aldı.

1- Kocaeli'de zamanında bir çok Ak Parti'li çocuklarını Fetö'nun okulunda okuttuğu halde Ak Parti ve Fetö'nun arasının iyi olduğu dönemde bile çocuğunu Özel Ekin kolejinde okutan insan mı Fetö'cu ?

2- Özel Ekin Koleji'inin satıldığının satan kişi tarafından saklanılması ve kızının son bir buçuk ayı kaldığında durumu öğrenmesi ve durumunda net olmaması ve hala hazırda da netlik kazanmaması mı birilerini Fetö'cu yapar.

3- Okulu alan kişinin Karamürsel'de bir iş adamı olması ve şu anda hala ticaretine devam etmesi Fetö ile ilgili herhangi bir bağlantısının hukuksal olarak bulunamaması mı bir insanı Fetö'cü yapar.

4-Genellikle sol kökenli öğretmenlerin eğitim vermesi ve sol kökenli öğrencilerin eğitim gördüğü okulların Fetö okulu olma ihtimalinin yüzdesi sizce kaçtır ? O zaman orada okuyan tüm sol kesimin öğrencileri de mi Fetö'cu ?

5- Fetö'cu olanlar bir çok makam sahibi olduğu dönemlerde herhangi bir makamı olmayan ve Fetö olayları patladıktan sonra İl Kadın Kolları Başkanı olan kişiler sizce ne kadar Fetö'cü olabilir.

Bu haberleri medyaya servis edenler tamamen FETÖ'nun KRİPTOLARIDIR.Amaç çok net ve bellidir.Fetö düşmanlarını Fetö'cü gibi gösterip Ak Parti içerisinde KRİPTO olanların önünü açmak içindir.

İşte bu sorular sizlerin kafasında ki acabalara yeterli olacaktır.

O nedenle yapılan haberler kasıtlı bilerek servis edilen haberlerdir.Bilginize.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları