radyo
radyo

GÜNCEL

SİBEL GÖNÜL; "Evet Genel Merkez Benden Rapor İstedi"

AKP’nin İzmit Belediyesini kaybetmesiyle başlayan sancının faturaları oluşturulan raporlar göz önünde bulundurularak kesilmeye başlandı. Konuyla ilgili görüşünü aldığımız AKP’nin İzmit Adayı Sibel Gönül “Evet ben de bir rapor verdim” dedi.

3 Mayıs 2019 Saat: 12:03
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 888 kez okunmuştur

SİBEL GÖNÜL; Evet Genel Merkez Benden Rapor İstedi
SİBEL GÖNÜL; "Evet Genel Merkez Benden Rapor İstedi"

AKP, İzmit yenilgisinin faturasını kimlere kesecek. Kızılcıhamam Kampının ardından bu sorunun cevabı aranmaya başlandı. Oluşturulan raporlamaların ardından AKP Kocaeli teşkilatlarında köklü değişimler yaşana bilir. Daha önce görüşleri kıymetli olan bazı milletvekilleri ve eski belediye başkanları ile partinin kanaat önderlerine bundan sonra danışılmaya bilir. İzmit yenilgisi, Derince endişesi ve hatta Karamürsel’de seçimin kıl payı alınması AKP içerisinde bazı tedbirlerin alınmasına neden olabilir.

“GENEL BİR DEĞERLENDİRME YAPTIM”

AKP İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’e seçim mağlubiyeti ile ilgili bir rapor hazırlayıp hazırlamadığını sonduk. Gönül, "Genel merkez teşkilatlardan bir rapor istedi. Doğal olarak benden de bir rapor istedi. Tabi ki bu raporlar genel merkez organlarınca incelenir ve genel bir kanı çıkartılır. Tek rapora bakılarak sonuç alınmaya çalışılmaz. Bende raporumu hazırladım ve genel merkeze sundum. Kişi bazında değil genel bir değerlendirme yaptı. İlçelerin de içerisinde bulunan teknik bir rapor sundum. Tabi bunun yanında görüşlerimize yönelikte bir rapor sunduk. Dediğim gibi kişilere yönelik bir rapor değil daha çok değerlendirmeye yönelik bir rapordu bu" cevabını verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeliden, Türkiyeden ve Dünyadan Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑