radyo
radyo

SİYASET

Yeniden Refah'tan Bursa Yenişehir çıkarması

Yeniden Refah Partisi'nin (YRP) Bursa il ve ilçe teşkilatlarının yöneticileri Bursa'nın Yenişehir ilçesini ziyaret etti.Gürhan ADANA / Yenişehir Memleket (BURSA İGFA) - Yeniden Refah Partisi Bursa İl Başkanı Murat Kolancı, il ve ilçe teşk...

4 Ekim 2022 Saat: 17:30
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.030 kez okunmuştur

Yeniden Refah'tan Bursa Yenişehir çıkarması
Yeniden Refah'tan Bursa Yenişehir çıkarması

Yeniden Refah Partisi'nin (YRP) Bursa il ve ilçe teşkilatlarının yöneticileri Bursa'nın Yenişehir ilçesini ziyaret etti.

Gürhan ADANA / Yenişehir Memleket (BURSA İGFA) - Yeniden Refah Partisi Bursa İl Başkanı Murat Kolancı, il ve ilçe teşkilatlarının başkan ve yönetim kurulu üyeleri Yenişehir'i ziyaret ettiler.

Kolancı ve beraberindeki konukları Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ümit Yılgın ve ilçe yöneticileriyle partililer karşıladı. Kolancı ve beraberindekiler parti teşkilatına uğradıktan sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdiler. Esnafların sorunlarını dinleyen Kolancı, ardından Çınarlı Camii Meydanı'nda bir basın açıklaması yaptı. Kolancı açıklamasında yerelde ve ülke gündemindeki konulara ilişkin değerlendirmeler yaptı.

Yenişehir'in sorunları bildikleri söyleyen Kolancı, "Yenişehir havalimanı tarımsal ihracat havaalanı olarak hayata geçireceğiz. Tarıma dayalı sanayi açığını ortadan kaldıracağız.  Bilecik Yenişehir yolunun bir an önce tamamlanması geçekleştireceğiz. Yenişehir’imizin hizmetlerden yeterince yararlanmasını sağlayacağız" dedi.

81 il ve 922 ilçede teşkilatlanmalarını tamamlayarak, yapılacak ilk seçimlere katılma hakkını kazandıklarını belirten Kolancı, haziran ayında 18 bin, eylül ayında ise 32 bin üye kayıt ederek kendi rekorlarını egale ettiklerini vurguladı.

Ekonomik sıkıntıların nedeninin paylaşımda adalet ilkesinin uygulanmaması olduğunu ifade eden Kolancı, "Çaresiz değilsiniz. Yeniden Refah Partisi tüm sıkıntılarımızdan kurtulmanın anahtarıdır. İktidarımızda köylü yeniden milletin efendisi olacak, yaşanmaz hal alan şehirler yeniden imar edilecek, tarım alanları katledilmeyecek, halkımız her alanda Yeniden Refah'lı günleri yaşayacak" diye konuştu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeliden, Türkiyeden ve Dünyadan Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑