Advert
Advert
Advert

ÖLDÜRÜLEN ÜST DÜZEY PKK'LININ CENAZESİNE 3 HDP MİLLETVEKİLİ DE KATILDI

Şırnak'taki operasyonda öldürülen ve PKK'nın üst düzey yöneticilerinden olan 'Delal Amed' kod adlı Hülya Eroğlu'nun cenazesine HDP'li 3 vekil de katıldı.

ÖLDÜRÜLEN ÜST DÜZEY PKK'LININ CENAZESİNE 3 HDP MİLLETVEKİLİ DE KATILDI

Şırnak'ta, düzenlenen hava operasyonunda etkisiz hale getirilen, aranan teröristler listesinde kırmızı kategoride bulunan  PKK terör örgütünün üst düzey yöneticilerinden, 'Delal Amed' kod adlı Hülya Eroğlu'nun cenazesi,  Diyarbakır'da gömüldü.

KADIN TERÖRİSTLERİN BAŞINDAYDI

PKK'nın kadın örgütlenmesi olan YJA  Star'ın en tepesinde bulunan ve  İçişleri Bakanlığı'nın aranan teröristler listesinin kırmızı kategorisinde yer alırken, 13 Kasım'da  Şırnak'ın Bestler-Dereler bölgesinde düzenlenen hava operasyonunda öldürülen  PKK'lı terörist Hülya Eroğlu'nun cenazesi,  Şırnak'tan  Diyarbakır'a getirildi.

HDP'Lİ UCA, YİĞİTAL VE ÖZTÜRK DE KATILDI

Yeniköy Mezarlığı'na güvenlik güçlerinin aldığı önlemlerle getirilen terörist Eroğlu'nun cenazesine,  HDP Mililetvekilleri Feleknaz Uca, Sibel Yiğital ve  Berdan Öztürk ile yakınları katıldı. Dini vecibelerin yerine getirilmesinden sonra Eroğlu'nun cenazesi, toprağa verildi.

KANDİL'DE  HDP HEYETİ İLE GÖRÜŞMÜŞTÜ

Başına 4 milyon lira ödül konulan, KCK'nın yürütme konseyi üyelerinden biri olan 43 yaşındaki  PKK'lı Hülya Eroğlu, çözüm süreci sırasında  Kandil'e giden  HDP heyeti ile yapılan bazı görüşmelere de katılmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DANIŞTAY'DAN ANDIMIZ KARARI
DANIŞTAY'DAN ANDIMIZ KARARI
MECLİSE SUNULDU ALKOL, SİGARA VE AKARYAKITA ZAM YOLDA
MECLİSE SUNULDU ALKOL, SİGARA VE AKARYAKITA ZAM YOLDA