AYHAN ZEYTİNOĞLU ŞİMDİ DE ÇOLU ÇOCUĞU ÇİN'Lİ YAPAR MI?

28 Mart 2020 Saat: 18:01
Hakan Elyıldırım
Hain Fetö Darbe Girişimi döneminde,Eşini ve çocuklarını Türk Vatandaşlığından çıkarıp ABD vatandaşı yapan,hatta çocuklarının isimlerini bile değiştirip yabancı isim koyan Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu, Koronavirüs konusunda birşey yapmıyor.

AYHAN ZEYTİNOĞLU ÇOLU ÇOCUĞU ŞİMDİ DE ÇİNLİ YAPAR MI?

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ile ilgili daha önce köşe yazıları yazmıştım. Bulunduğu konumu kullanarak limanlarda kendisine nasıl faydalar sağladığını, Değirmendere'de oturduğu evinde kıyı kenar kanununa nasıl muhalefet ettiğini yazmıştım. Bunun üzerine bana iki dava açtı. Açtığı davalara bizzat avukatsız olarak kendim girdim. Hakim davaları reddetti.

Bunun üzerine İstanbul'da bir dava açtı. Neden İstanbul'da açtı bilmiyorum ama o dava da Kocaeli 8.Asliye Ceza Mahkemesinde görülecek Nisan sonunda. Tabi Virüs nedeniyle davalar ertelenmezse!

Virüs demişken, Kocaeli'de sanayinin patronu olan Ayhan Zeytinoğlu, ülkenin hatta dünyanın geçirdiği bu zor günlerde ortalarda görünmüyor. Sanayi ne olacak, özel sektör ne olacak, çalışanlar ne olacak? hiç bir açıklama yok.

Ayhan Zeytinoğlu ile ilgili bir haber daha yapmıştım. Hain Fetö Kalkışmasında alelacele eşini ve çocuklarını, ABD VATANDAŞLIĞINA GEÇİRDİĞİNİ, bununla kalmayıp TÜRK VATANDAŞLIĞINDAN çıkardığını yazmıştım. Hatta bununla da kalmayıp, çocuklarının adlarını değiştirdiğini yazmıştım. Yani Ahmet-Mehmet-Kaan-İsmail-Mustafa gibi Türkçe olan isimlerini Michael-Jeorge-Christian gibi bir isme çevirdiğini duyum aldığımı yazmıştım. Koronavirüs'ten kaçmak için vatandaşlık değiştirmek falan da kurtarmaz. Evden çıkmayın bari Ayhan Bey!!!

Açtığı her davayı kaybeden AYHAN ZEYTİNOĞLU vazgeçmiyor, dava açmaya devam ediyor. Ancak yazdıklarımı da yalanlamıyor.

Bir soru soruyorum cevaplamıyor. Şimdi aynı soruyu tekrar soruyorum. Cevaplayana kadar da sormaya devam edeceğim.

TÜM AİLESİ ABD VATANDAŞI, KENDİSİ ABD ve TÜRK ÇİFTE VATANDAŞI OLAN AYHAN ZEYTİNOĞLU, TÜM AİLEN VE SEN ABD'YE BAĞLILIK YEMİNİ ETTİN Mİ? KOCAELİ TİCARET ODASININ BAŞINDAYKEN, TÜRKİYE VE ABD ARASINDA YAŞANACAK OLAN BİR SORUNDA TÜRK TARAFINI MI TUTACAKSIN, ABD TARAFINI MI?

Sayın Zeytinoğlu şimdi sana teklifimi sunuyorum. Ülkemizin ve Kocaeli'nin, Sanayici ve çalışanları, Koronavirüs nedeniyle ne yapacaklarını şaşırmışken, ortaya çıkıp bir sanayi bilim grubu kurmayı falan denesen, sanayi acil durum toplantıları falan yapsan nasıl olur?

 Ayhan Zeytinoğlu, Avukatın aracılığıyla benimle yarışmayı bırak, aç telefonu gel gazeteye ya da davet biz gelelim yüzyüze, bunları yapacak cesaretin yoksa yazılı olarak sorularıma cevap ver. Kelimesi kelimesine buradan yayınlayayım.

Bu arada Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, içinizde minicik bir cesaret varsa başkanınıza "Yahu Başkan, şu Hakan Elyıldırım'a bi cevap ver de yazmasın. Benim çocuklarım ve eşim ABD vatandaşı değil TÜRK desene" diyebilecek misiniz?

A tabi siz sadece ticarete bakarsınız değil mi?

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız